Hakkımızda

TUAL Kız Öğrenci Yurdu 2012 yılından bu yana Çanakkale’nin merkezi bir noktasında öğrencilerine hizmet vermektedir.
Konumumuz Anafartalar Kampüsü ve Terzioğlu Kampüsünün ortasında bulunmaktadır. Truva caddesinin üzerinde bulunan yurdumuz duraklara 1 – 1.5 dakika yürüme mesafesindedir. Mevcut duraklardan çok sık halk otobüsü geçtiği için yurdumuzda kalan öğrenciler kampüslerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir. Otobüs ile her iki kampüse de trafiğe bağlı olarak yaklaşık 15-20 dakika arasında sürmektedir. Yeni kordona, 17 Burda AVM ‘ye, Havalimanı ve Medical Park Hastahanesi ’ne yürüyüş mesafesindedir. Yurdumuza 1 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Çabis (Belediye Bisiklet Sistemi) ile de ulaşım imkanı sağlayabilmek ile birlikte birçok öğrencimiz Anafartalar Kampüsü’ne özellikle bahar aylarında yürüyerek ulaşım sağlayabilirler.
Yurdumuzda öğrenci girişleri parmak izi okutmalı sistem ile yapıldığı için yurt öğrencisi olmayan kimse katlara ve binaya girememektedir. Bununla birlikte dokuz adet güvenlik kamerası 7/24 kayıt altındadır. Yurdumuzun güvenliği ve öğrencilerimizin 24 saatlik dilimdeki ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına sabah 08:30 – 18:00 arası yurt müdürümüz, 18:00 – 08:30 arası gece görevlimiz sizler için çalışmaktadır.

Tual Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale, Çanakkale Öğrenci Yurtları, Konaklama, Seyahat, Eğitim, Çanakkale Yurt, Tual, Öğrenci yurdu, Çanakkale, Yurt, Kız öğrenci yurdu, Otel, Pansiyon, Konaklama, Seyahat, Turizm, Eğitim Öğretim, Üniversite, Öğrenci, Kitap, Okul