Hizmetlerimiz

TUAL Kız Öğrenci Yurdu’nun 1-2 ve 3 kişilik odaları, toplam 18 adet dairede 39 oda ve 86 yatak kapasitesi ile sizlere hizmet vermektedir.
Her dairede kendine özel banyo, tuvalet ve lavabo bulunmaktadır. 2020-2021 döneminde Covid-19 sebebi ile alınan önlemler kapsamında geçtiğimiz dönem ortak kullanılan çamaşırhane bölümünü odalara taşıyarak, her odaya bir çamaşır makinası konulmuştur. Her dairede 1 adet buzdolabı bulunmaktadır. Odalarımızın temizlik hizmeti, odalar içleri haftada bir, oda içi banyo, tuvalet ve lavabolar ile tüm Yurt ortak alanları her gün sorumlu kişi/kişiler tarafından temizlenmektedir.
Her katta ve bahçede wifi internet hattımız bulunmaktadır.
7/24 sıcak su hizmeti ve daire kombili radyatör ısınma sistemi ile sıcak su ve ısınma ihtiyacı karşılanmaktadır.
Sabah açık büfe kahvaltı ile akşam yemeği yemekhanemizde verilmektedir.
Yemekhane katımızda bulunan mini TUAL Kantin’de ufak atıştırmalık ve meşrubat seçeneklerine ulaşmanız sağlanmaktadır.
Yurdumuzda bulunan mescit-ibadethane bölümünde temiz ve sakin bir ortamda ibadetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Dinlenme Salonu kısmımızda mevcut olan TV-Ses Sistemi , satranç-dama vb. oyunlar , salon kütüphanesinde bulunan kitaplar,belgeseller ve langırt masamız ile aynı katta bulunan Spor Salonumuz, sizleri biraz da olsa ders stresinizden uzaklaştırmak için hizmetinizde bulunmaktadır. Bununla birlikte 15 kişilik Sessiz Etüt Salonumuz, odalarda bulunan çalışma masalarınıza ek olarak 7/24 açıktır.

Tual, Öğrenci yurdu, Çanakkale, Yurt, Kız öğrenci yurdu, Otel, Pansiyon, Konaklama, Seyahat, Turizm, Eğitim Öğretim, Üniversite, Öğrenci, Kitap, Okul